Krásný rodinný dům 5+1, situovaný na klidném místě uprostřed přírody

7 500 000 Kčlze financovat hypotečním úvěrem

  • Prodej/pronájem: Prodej
  • Plocha: 154 m2
  • Dispozice: Rodinný dům
  • Část obce: Krásný Les
  • Obec/město: Petrovice
  • Stav: Aktivní
Pokud bylo vždy vaším snem bydlet v samostatném rodinném domě obklopeném krásnou přírodou a lesy, věnujte pozornost této nabídce. Obec Petrovice leží na 87 km dálnice D8, jen 30 minut od Drážďan, 55 minut od Prahy, nebo 20 minut od Ústí nad Labem. Dům, který je právě na prodej má podlahovou plochu 154 m a dispozičně je řešený jako 5+1. Využívat budete moct také obrovskou zahradu o velikosti 5092 m s volným přístupem do lesa. Dům byl postaven z kvalitních materiálů. Základy domu jsou z kamene. Samotný dům je cihlový, zateplený s velmi nízkými provozními náklady 2000 Kč měsíčně. K dispozici vám bude také sklep o velikosti 35 m, kde je umístěn elektrický kotel, který se stará o vytápění domu. Rozvod tepla zajišťují radiátory a podlahové topení. V obývacím pokoji jsou umístěna stylová kachlová kamna, která jsou schopna vytopit celý dům. Pitná voda je do domu přiváděna ze studny a odpad je sveden do jímky o velikosti 10 m3, která je umístěna na pozemku.

Jde o velmi výjimečnou nemovitost, která se dnes už vidí zřídka. Zůstává zde zachována harmonie s přírodou v naprostém soukromí lesa a zároveň luxusní bydlení 7 minut autem od civilizace. Veškerá občanská vybavenost (škola, školka, pošta, lékárna, restaurace, obchody) je 7 minut autem v obci Petrovice. Další občanská vybavenost je v Ústí nad Labem.

Nedaleko v obci Libouchec je golfové hřiště, v obci Tisá vzdálené 9 km od domu jsou krásné skály Česko-Saského Švýcarska, které se využívají pro turistiku, ferraty, horolezectví. Wellness centrum je vzdáleno 33 Km v Bad Schandau. Lyžařské sjezdovky jsou vzdálené 8 minut autem v obci Telnice a Adolfov.

Financování této nemovitosti je samozřejmě možné formou hypotečního úvěru. Rád vám tuto nemovitost ukážu osobně.

Neváhejte a zavolejte realitnímu makléři!

Bc. Martin Tesárek

Bc. Martin Tesárek

E-mail: martin@mtre.cz

Telefon: +420 776252777

Vaše budoucí nemovitost se nachází na této adrese

← Zpět na výpis inzerátů

Rozhovor
Aktuální nabídka nemovitostí

Aktuální nabídka nemovitostí

Chcete se s námi sejít?

Chcete se s námi sejít?

Domluvit schůzku

Chcete s námi pracovat?

Chcete pro nás pracovat?

Více informací