Prodej rodinného domu v Hostivice

4 490 000 Kč

  • Prodej/pronájem: Prodej
  • Plocha: 115 m2
  • Dispozice: Rodinný dům
  • Ulice: Mírová
  • Část obce: Hostivice
  • Obec/město: Hostivice
  • Stav: Aktivní
Ke koupi Vám nabízíme zajímavou nemovitost nacházející se ve velmi žádané lokalitě v Hostivicích u Prahy.
Jedná se o rodinný dům kolaudovaný 1937. Byť o něj bylo po léta staráno, na úvod se naskýtá otázka zda využít aktuální stavbu a provést kompletní rekonstrukci, či dům zbourat a postavit novostavbu.

Pokud by Vás zajímala první varianta, tedy rekonstrukce, začnu s důležitými informacemi o nemovitosti.
Jedná se o podsklepený dvoupatrový rodinný dům přiléhající na sousední rodinný dům. Nemovitost lze dispozičně rozdělit jako 4+1 s půdním prostorem ukrývajícím potenciál pro minimálně jeden další pokoj. Aktuální hodnota užitné plochy činí cca 115 m2. V případě přestavby půdy na obytné místnosti lze k aktuální metráži přičíst dalších zhruba 42 m2.
Dům stojí na pozemku o výměře 385m2. Je napojený na elektřinu, zemní plyn, vodu z veřejného řádu a kanalizaci. O vytápění se stará plynový kotel nacházející se ve sklepě. Dále je k dispozici funkční studna s elektrickým čerpadlem. Na pozemku ještě najdeme garáž a technickou budovu.

Co se týče druhé varianty, tedy demolice původní nemovitosti a stavba nového domu, je důležité vědět, že regulativy v dané lokalitě povolují zastavěnost pozemku 30 %, což je v přepočtu cca 116 m2. Dům pak může být vysoký 9 metrů při ploché střeše, se šikmou střechou až 15 metrů. Je potřeba počítat s parkovacím místem na zahradě ke každé bytové jednotce.

Město Hostivice vyniká výborným spojením na Prahu. Autobusová zastávka se nachází dvě minuty od domu. Z ní vede přímá linka na Zličín (16 minut), či na Motol (24 minut).
Vlakové nádraží se pak nachází zhruba 15 minut chůze od domu, vede tudy železniční trasa jedoucí přes Veleslavín a Dejvice, na konečnou stanici Praha-Bubny Vltavská to trvá okolo 20 minut.
Hostivice disponuje kompletní občanskou vybaveností. V blízkém okolí domu se nachází Lidl, pošta, několik restaurací, školka, škola, ale také fotbalový stadion, či ordinace lékaře.

Pokud byste se o domě rádi dozvěděli více informací, neváhejte mě kontaktovat.

S pozdravem
René Muška

Neváhejte a zavolejte realitnímu makléři!

René Muška

René Muška

E-mail: rene@mtre.cz

Telefon: +420 732543783

Vaše budoucí nemovitost se nachází na této adrese

← Zpět na výpis inzerátů

Rozhovor
Aktuální nabídka nemovitostí

Aktuální nabídka nemovitostí

Chcete se s námi sejít?

Chcete se s námi sejít?

Domluvit schůzku

Chcete s námi pracovat?

Chcete pro nás pracovat?

Více informací