Prodej stavebního pozemku o ideální výměře 795 m2

2 981 250 Kč

  • Prodej/pronájem: Prodej
  • Plocha: 795 m2
  • Dispozice: Stavební poz.
  • Část obce: Sluštice
  • Obec/město: Sluštice
  • Stav: Aktivní
Ke koupi Vám exkluzivně nabízíme stavební pozemek ve Slušticích u Prahy.

Informace o pozemku: Parcelu o celkové výměře 795 m2 nalezneme v západní části obce, blízko hranice se sousedními Křenicemi. Pozemek je v katastru nemovitostí vedený jako zahrada, dle územního plánu je pak veden jako Plocha pro bydlení. Část obce Na Čtverách, kde se pozemek nachází, je kompletně zasíťovaná - voda, plyn, elektřina, kanalizace. Na obecní kanalizaci je možno se ihned napojit. Parcela je zcela rovinatá, její orientace je na západ. Příjezdová komunikace je řešená zámkovou dlažbou, podél níž vede veřejné osvětlení a vyznačená parkovací místa. Zastavěnost dle regulativ obce činí 28 %, což činí 222 m2 zastavěné plochy. Obvod pozemku činí 115 metrů, zhruba 82 metrů je již oploceno.

Sluštice a okolí: Obec Sluštice leží přibližně uprostřed trojúhelníku tvořeného městy Říčany, Úvaly a městské části praha 9 - Koloděje, asi 2 km od hranic hlavního města. Malebné údolí Rokytky od Říčan ke Kolodějům je vyhlášeno přírodním parkem a nabízí prostor k výletům do přírody a relaxaci.

Vybavenost obce: V obci najdete market, restauraci, mateřskou školu, dětská hřiště, poštu, ale třeba i hřiště místního fotbalového týmu Sokolu Sluštice. Kompletní občanská vybavenost je v 5 km vzdálených Říčanech, další nákupní možnosti jsou např. v OC Chodov, které je vzdáleno cca 15 km. Do centra obce se z parcely pěšky dostanete za zhruba 10 minut. Obcí projíždí dvě autobusové linky končící na Černém Mostě a Skalce.

Dostupnost: Autem se do pražských Štěrbohol dostaneme v běžném provozu za cca 20 minut. Do sousedních Říčan, potažmo Úval pak do deseti minut v běžném provozu.

Pro více informací mě prosím kontaktujte.

Neváhejte a zavolejte realitnímu makléři!

René Muška

René Muška

E-mail: rene@mtre.cz

Telefon: +420 732543783

Vaše budoucí nemovitost se nachází na této adrese

← Zpět na výpis inzerátů

Rozhovor
Aktuální nabídka nemovitostí

Aktuální nabídka nemovitostí

Chcete se s námi sejít?

Chcete se s námi sejít?

Domluvit schůzku

Chcete s námi pracovat?

Chcete pro nás pracovat?

Více informací