1. realitní videokurz v České republice

 

 

Přečtěte si, co o kurzu říkají jeho účastníci:

Vážený pane Tesárku! Chtěla bych Vám poděkovat za Váš videokurz o prodeji a koupi nemovitostí. Prodávala jsem dvě nemovitosti na vesnici a zároveň jsem si za získané peníze chtěla koupit byt ve větším městě. Díky Vašim doporučením se mi vše podařilo. Prodej nemovitostí začínal Zprostředkovatelskou smlouvou o prodeji nemovitostí s realitním makléřem podepsanou 17.září 2012, kde jsem si já sama stanovila cenu nemovitostí na základě Vašich rad. Pak pokračovalo vše přesně podle scénáře, který jste na videích popisoval. Dnes je 23.12.2012 a já již bydlím v koupeném bytě. Dík za to patří Vám, Vašim radám…

Zdeňka Burdová

 

Myslím, že vědět více, znamená dělat lépe. Ale – raději bych volila takového makléře jako je pan Tesárek. Neb doby, kdy každý dělal všechno snad už pominuly. Hlavně o dobrých profesionálech, a to v každém odvětví, by se mělo více mluvit a o jejich práci dávat vědět, a to široko daleko. Děkuji moc panu Tesárkovi, je vidět, že na 1. místě nemá sebe, ale obyčejného člověka, v tomto oboru nevědomého. Díky.

Venda Sejkorová

 

Super kurz Martine. Ja práve predávam dom a podarilo sa mi urobiť okrem šiestej chyby všetkých prvých 5. Škoda, že som to nevidel skorej a keby som z PGR neváhal by som ti zavolať a požiadať Ťa o pomoc. Držím palce.

Miroslav Jankovič

 

Velmi užitečné rady z praxe a skoro povinný kurz pro všechny, kteří se rozhodnou prodat nemovitost. Sami nebo s realitním makléřem. Po shlédnutí kurzu se vyhnete chybám, které byste možná udělali, kdybyste informace z tohoto videa neměli. Dovolím si podotknout, že pokud se rozhodnete spolupracovat s realitním makléřem, vybírejte profesionály, nejlépe na základě referencí. A profesionál Martin určitě je, protože jinak by takto skvělý kurz nedokázal natočit. Přeji mnoho úspěchů při osvětě klientů.

Petr Dolejš

Rozhovor
Aktuální nabídka nemovitostí

Aktuální nabídka nemovitostí

Chcete se s námi sejít?

Chcete se s námi sejít?

Domluvit schůzku

Chcete s námi pracovat?

Chcete pro nás pracovat?

Více informací