Jak prodat nemovitost (byt, dům, pozemek) s Makléři na doporučení?

Makléři na doporučení Vám rádi pomohou při prodeji všech typů nemovitostí, ať již prodáváte dům, byt, pozemek, chatu či komerční objekt. Základním pilířem naší práce je však prodej bytů a rodiných domů. To je typ nemovitostí, u kterých se cítíme jako ryba ve vodě, a při jejich prodeji Vám nabídneme maximální servis – a nebojíme se říct, že oproti konkurenci jde o servis nadstandardní.

Na českém realitním trhu působíme od roku 2010 a za tuto dobu jsme získali zkušenosti v podobě stovek úspěšně prodaných nemovitostí viz doporučení spokojených klientů na naše služby. Umíme si poradit s nemovitostmi zatíženými exekucemi, zástavním právem i věcnými břemeny.

Víme, že prodej nemovitosti je obvykle velkou životní událostí, a tak se snažíme vžít do Vaší situace a nabídnout Vám právě ty služby, které Vám v daném okamžiku pomohou nejvíce. Možná si zatím neumíte představit, jak takový prodej nemovitosti probíhá. Proto jsme pro Vás připravili krátké video, ve kterém Vám vše srozumitelnou formou vysvětlíme.

 

► PROFESIONÁLNÍ PŘÍPRAVA NEMOVITOSTI NA PRODEJ

Můžete se spolehnout, že vaši nemovitost důkladně připravíme na prodej. K dispozici nám bude profesionální fotograf, který nemovitost precizně nafotí; v případě zájmu můžeme poskytnout také odborníka na homestaging (nový fenomén, který spočívá v dekoraci a úpravě nemovitosti před prodejem). O tom jak připravit nemovitost na prodej se dočtetě v Ondrově článku   >>> přečíst článek „Příprava bytu na prodej“ <<< nebo se podívejte na několik profesionálních fotek bytu, ve kterém jsme homestaging realizovali (tento byt jsme prodali za necelých 7 dnů a nutno říct, že cena přes 70 000 Kč za m² není v lokalitě Praha 8 – Libeň zcela obvyklá…)

 

► MARKETING NEMOVITOSTI

Služby konkurence v mnoha případech inzerováním nemovitosti na zprofanovaných realitních portálech končí! My se snažíme udělat pro úspěšný prodej daleko víc! Víme totiž, že čekat na náhodu a případného zájemce nestačí. Je zapotřebí dobře zvládnutý marketing a úsilí realitního makléře. Proto neustále hledáme nové marketingové nástroje, které přitahují zájem kupujících a díky kterým obvykle prodáme nemovitost v relativně krátkém čase, mnohdy i neveřejnou cestou… Ano i neveřejnou cestou! Od roku 2013 provozujeme stránku NeverejnyProdej.cz, na které je k dnešnímu dni registrováno přes 6 000 obyčejných lidí, ale i investorů, kteří hledají byt 1+KK až 4+KK v širším centru Prahy.

○ VIDEOPROHLÍDKA

Připravíme pro vás poutavou VIDEOPROHLÍDKU NEMOVITOSTI, pomocí které vyzdvihneme přednosti vaší nemovitosti a ukážeme kupujícímu to, co chce vidět a koupit: KRÁSNÝ BYT, NEBO DŮM ZA ADEKVÁTNÍ CENU! O tom, že videoprohlídky zvládáme bravůrně svědčí toto video, které je nejsledovanější českou videoprohlídkou na serveru YouTube.com.

○ WEBOVÉ STRÁNKY

Objednáme a zaplatíme pro vás vytvoření SPECIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY PRO VAŠI NEMOVITOST, která bude optimalizovaná pro vyhledávače Google a Seznam, na relevantní „klíčová slova“. Díky tvorbě webových stránek pro naše nemovitosti, se nám dlouhodobě daří zvyšovat prodejní cenu nemovitosti a také rychost prodeje. Podívejte se třeba na stránku bytuzamecku.cz

webové stránky pro nemovitost

 

 

○ OBSAHOVÝ MARKETING

Umíme o vaší nemovitosti napsat i ZAJÍMAVÝ ČLÁNEK, který díky správně zvoleným klíčovým slovům na základě analýzy klíčových slov, přivede další návštěvnost a prokazatelně podpoří prodej (všimněte si počtu „lajků“ pod tímto článkem o prodeji domu v Jindřichovicích pod Smrkem).

 

○ PLACENÁ FACEBOOK REKLAMA

Vaši nemovitost budeme propagovat i pomocí PLACENÉ REKLAMY NA FACEBOOKU. Že jste o této propagaci ještě neslyšeli? Nevěříte, že se dají nemovitosti prodávat i na sociální síti Facebook? Pokud by to nefungovalo, neutratili bychom za reklamu na Facebooku jen v roce 2015 přes 145 000 Kč ! ! !

prodej bytu přes fb reklamu

Zaujalo vás to? Martin napsal na toto téma zajímavý článek, který si můžete přečíst >>> přečíst článek „Jak prodat byt přes Facebook“ <<<

 

○ PLACENÁ PPC REKLAMA NA GOOGLU A SEZNAMU

Jak jsme psali v úvodu: „čekat na náhodu a případného zájemce nestačí, ale je zapotřebí dobře zvládnutý marketing…“ proto webové stránky vaší nemovitosti podpoříme i placenou reklamou na nejnavštěvovanějších českých vyhledávačích, kterými jsou Google.cz a Seznam.cz. Na Googlu pro vás spustíme placenou PPC reklamu AdWords a AdSence, na Seznamu pak sKlik. Jelikož jsme hlavně makléři a to co nám jde nejvíc je prodej nemovitostí, nastavování reklamních sestav a analýzu klíčových slov jsme svěřili profesionálovi na PPC reklamy Ing. Jakubu Výtiskovi.

 

○ BILLBOARDY, PLACHTY NA PRODEJ

Na vaši nemovitost umístíme plachtu s nápisem na prodej. Víme, že taková plachta dokáže přitáhnout potencionální kupující z blízkého okolí nemovitosti, nebo dopomůže, aby se o prodeji vaší nemovitosti začlo v okolí mluvit. Mnohdy stačí, aby někdo z vašich sousedů řekl svým známým, nebo kolegům v práci, že se vedle něj prodává hezký dům, ať se tam skočí podívat a kupující „je na světě“ :-) Prodali jsme takto nemovitost už nespočetněkrát…

dum celakovice na prodej

 

Umíme pro vás také zařídit billboardy u silnic a na frekventovaných místech po celé Praze a okolí. Je to trochu nákladnější věc, ale mnohdy se vyplatí jít i touto cestou…

bilboard_levne_byty_zizkov

 

► INZERCE NEMOVITOSTI

Poté co napíšeme poutavý inzerát, vložíme nemovitost do naší databáze a vyexportujeme ji na 20+ nejnavštěvovanějších realitních serverů (číslo se neustále mění), zde je seznam těch nejefektivnějších realitních portálů: sreality.cz, realitymix.cz, reality.idnes.cz, eReality.cz, realitnikomora.cz, bazos.cz, viareality.cz, realbonus.cz, eurobydleni.cz apod. a samozřejmě i na naše webové stránky maklerinadoporuceni.cz/reality

Mnoho realitních kanceláří se prezentuje tím, že „vaše nemovitost bude inzerováná na 45 a více realitních serverech“. Ale pokud půjdete víte do hloubky této proklamaci, zjistíte, že většina z těchto serverů jsou portály s úzkou regionální působností (pokud prodáváte nemovitost v Praze, může vám být inzerce na reality-opava.info lhostejná), nebo se jedná o malé realitní portály, s návštěvností jen několik desítek uživatelů měsíčně.

Anna Julie Slováčková

Spolupráce s Eliškou Volánkovou byla jedna velká radost. Vše šlo jako po másle, kdykoliv jsem s něčím měla problém – ochotně mi pomohla. Vstřícná a spolehlivá komunikace. Snažila se mi vždy vyjít co nejvíce naproti podle mých představ. Po celou dobu nenastal žádný problém a vše kolem bydlení se vyřešilo ve velmi krátkém čase. Děkuji Vám za veškerou pomoc.

Petra Větrovská

Když jsem se rozhodla prodat byt, abych si mohla pořídit lepší, ani jsem si nedokázala představit, co všechno to může obnášet, natož že to všechno zvládnu sama. Kamarádka mi doporučila Makléře na doporučení a mě přišel nápad všechny ty starosti za přijatelnou cenu outsourcovat, geniální. Sešli jsme se s Martinem a za pár dní se můj byt už nabízel zájemcům. Největší obchod v mém životě se obešel téměř bez mého přičinění. Jediné, co jsem musela udělat, bylo dorazit na několik nutných podpisů k realizaci prodeje, jinak se vše obešlo beze mne. Kromě toho, že jsem se vyhnula nepříjemné administrativě, papírování a zjišťování, co všechno je vlastně potřeba, mě tohle řešení ušetřilo hlavně velkého stresu. Měla jsem jistotu, že vše proběhne správně, protože byt prodává člověk, který tomu rozumí a ví, co vše je potřeba. Byt se prodal za požadovanou cenu a tak rychle, až mě zaskočilo, že už se musím stěhovat. Martin byl po celou dobu trpělivě k dispozici pro mé lajcké otázky a vše proběhlo naprosto v pohodě. Teď už díky prodeji šťastně bydlím ve svém novém vysněném bytě a kdybych ho náhodou někdy v budoucnu chtěla prodat, udělám to úplně stejně, zavolám Martinovi. :-) www.vetrovka.cz

Radmila Nikśič

Na Martina jsem dostala doporučení od mých dobrých přátel, když jsem prodávala svůj byt v Uruguayské ulici na Vinohradech. S jeho službami jsem byla velice spokojena, zejména s profesionálním a odborným přístupem při prodeji bytu a jeho časovou flexibilitou. Díky své početné databázi klientů prodal Martin můj byt ještě dříve, než jsme spustili veřejnou inzerci na realitních portálech. Díky tomu jsem byla ihned schopna zarezervovat nový byt ve Valjevu (Srbsko) a dostat slevu za rychlou koupi. Ve stejný okamžik mi Martin pomohl najít druhý byt v Praze v Kodaňské ulici a pomohl mi pohlídat právní stránku při jeho koupi. Martina bych jednoznačně doporučila všem, kteří prodávají nebo kupují byt!

Klára Heytmánková

Bydlím ve Frýdlantském výběžku a když jsem chtěla prodávat svůj dům, dostala se ke mně informace o realitním on-line kurzu Martina Tesárka. Kurz jsem shlédla a napadlo mě, že by bylo skvělé, kdybych při prodeji domu mohla spolupracovala právě s Martinem, a tak jsem mu hned druhý den zatelefonovala. Udělala jsem dobře, že jsem dala na svou intuici. Ačkoliv Martin spolupracuje především s klienty z Prahy a jejího okolí, reagoval velmi pružně a nabídl mi možnost, jak by mi s prodejem mého domu mohl pomoci. Na naši vzájemné spolupráci jsem si nejvíce cenila toho, jak Martin dokáže skloubit profesionální jednání realitního makléře s otevřeností, upřímností a laskavostí, která se ve světě byznysu nevidí úplně často. Je to zkrátka profesionál se srdcem „na pravém místě“.

Klára Heytmánková, www.radost-inspirace.com

RNDr. Jana Vobecká, Ph.D.

Setkala jsem se s několika realitními makléři a pan Tesárek mne přesvědčil rozsahem svých služeb, profesionalitou, přístupem a celkovou cenou za tyto služby. Na pana makléře Tesárka jsem se mohla ohledně organizace bytu a jeho prodej plně spolehnout. Fotografie bytu byly v dobré kvalitě, navíc natočil i zábavné video propagující můj pražský byt a jeho okolí. Kdybych potřebovala, služby pana Tesárka bych využila znovu a mohla jej s klidným svědomím doporučit i ostatním prodávajícím.

Jiří Pořický

S panem Tesárkem jsme byli velmi spokojeni. Byl pečlivý, důsledný a měl s námi trpělivost a osobitý přístup. Vše měl velmi dobře připravené a propracované. Jím zpracované inzeráty na prodej našeho bytu byly poutavé a pro potenciální kupce jistě zajímavé se všemi potřebnými informacemi – žádná informace, kterou bych jako kupující chtěl vědět, nechyběla.

Pana Tesárka můžeme všem klientům, ať už prodávají nebo nakupují nemovitost, vřele doporučit. Pokud bychom chtěli někdy v budoucnu my nebo někdo z našich rodinných příslušníků, přátel nebo známých, prodávat nebo kupovat nemovitost rádi znovu využijeme  Vašich služeb. Rádi jsme – naše rodina – p. Tesárka poznali. Takto jsme si kvalitního realitního poradce vždy představovali.

Tomáš Reiner

Eliška Volánková v mém případě odvedla perfektní práci. Je spolehlivá, přímá, ochotná a záležitosti včetně případných nastalých komplikací řeší okamžitě. Žádné vytáčky, odklady nebo snad postranní úmysly. Byl to přesně ten druh spolupráce, kterou klient přirozeně očekává. Zdaleka to ale není samozřejmé, že se jí všude dočká.

Naděžda Bradáčková a Dana Klofáčová

Při hledání realitní kanceláře pro prodej naší nemovitosti a hlavně pro naši nezkušenost, jsem poměrně dlouho hledala na internetu zásadní informace a zaujal mne tehdy Váš videokurz o prodejích nemovitostí. Chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat pane Tesárku, za velice rychlý prodej naší nemovitosti, který proběhl do 30 dnů od naší první schůzky, také za slušné a vstřícné jednání, profesionální přístup a trpělivost. Byla to celá řada věcí, které byly velice důležité, jak profesionální nafocení bytu a jeho vystihující popis, tak následný soupis jednotlivých kroků, které nás čekají. Po celou dobu prodeje jsme byli v kontaktu a celý prodej nemovitosti proběhl dobře a včas.

Za naši rodinu Vás opravdu můžeme jen doporučit.

Miloš Bílý

Rád bych se podělil o příjemnou zkušenost, tedy: Vstoupil jsem v kontakt s paní Bc. Eliškou Volánkovou ze společnosti Makléři na doporučení, a to v souvislosti nikoliv s prodejem, ale koupí bytu. Její jednání, přehled a orientace v předmětné oblasti je na velmi vysoké úrovni. Jedná velmi rychle a ačkoliv se jedná o skutečně vysoce profesionální jednání a postupy, její přístup a komunikace zároveň nepostrádá lidskost, slušnost a férovost! Nechci nějak moc přechvalovat, aby to nepůsobilo tak, že je můj příspěvek nějaký fejk, nebo že to píše „naočkovaný“ návštěvník fb profilu atp., ale skutečně: jednání s ní mne totálně nabylo – prostě smekám před touto mladou dámou! Tedy Vážená paní Bc. Volánková – přeji Vám hodně ZDARU ve Vaší práci i v osobním životě a rovněž a hlavně hodně zdraví! Věřím, že ,“naše věc“ dojde do zdárného konce tak v pohodě jak tomu je na jejím začátku. Ještě jednou díky a budu se těšit na naše další setkání, která nás čekají.

Ing. Andrea Majkovičová

Martin, s Vasou spolupracou som bola velmi spokojna. Otvoreny pristup, kvalitne poradenstvo, jasne naplanovane kroky, plna informovanost o spolupraci, ludskost, z nalost celej problematiky a s tym suvisiace kroky a rychlost v celom procese predaja. Co som najviac ocenila bolo, ze sa jednalo o balicek sluzieb „all inclusive“ – od pripravy inzeratu, perfektne video prehliadky, az po vypracovanie danoveho priznania a odhlasenia z katastra nemovisti. To vsetko mi dovolilo plne doverovat vo zajomnu spolupracu a plne sa na Vas spolahnut.

Bez Vasej spoluprace by som predaj bytu urcite nezvladla!

V pripade predaja alebo kupy nemovitosti v buducnosti sa na Vas urite obratim a budem Vas odporucat vsetkym svojim znamym. Dakujem!

Milan Škor

K prodeji bytu nás dovedla rodinná situace (rozvod), po několika měsíčním trápení s různými realitními kancelářemi a taky zkušenost s internetovou dražbou našeho bytu, jsme se domluvili na spolupráci s Petrem Vizvárym. Celý prodej probíhal úplně jinak než jsem byl zvyklý. S panem Petrem Vizvárym jsme si stanovili cenu za kterou chceme prodat byt s ohledem na aktuální trh. Pan Vizváry připravil celý byt k prodeji. Připravil úklid, profesionálního fotografa, natočil video prohlídku, čímž docílil rychlý prodej bytu i uprostřed letních prázdnin, kdy hodně lidí tráví čas na dovolených. Po této zkušenosti bych služby pana Petra Vizváryho doporučil komukoliv a když se ještě někdy naskytne situace, že budu sám nemovitost prodávat, rozhodně vím na koho se mám obrátit.

Markéta Hřebcová

Chtěla jsem prodat byt v Praze, nejlépe bez realitní kanceláře. Po vložení inzerátu na různé servery mi začal kolotoč telefonátů z realitek. Začala jsem nezávazně spolupracovat se dvěma realitkami a jedním hypotečním poradcem. Po pár dnech jsem zjistila, že se snaží pouze jeden makléř, a to Ondřej Petr ze společnosti Makléři na doporučení, s.r.o. Jako jediný si nemovitost nafotil, udělal videoprohlídku a napsal slušný inzerát (ostatním makléřům stačily mnou nafocené snímky a můj inzerát :D ) Prohlídek bylo hodně, většina z nich právě od makléře Ondry, takže nebyl důvod spolupracovat s ostatními makléři. Když jsem se zeptala na výši provize, která mi přišla adekvátní vůči poskytnutým službám, nebyl důvod, abych nepodepsala s makléřem exkluzivní smlouvu o spolupráci. Za 2 týdny od podpisu smlouvy sehnal kupce, a to i za mnou požadovanou prodejní cenu (nebyla to malá částka). Prodej probíhal bez problému a velmi rychle. Realitní kancelář Makléři na doporučení můžu jen doporučit :)

► TRŽNÍ ANALÝZA NEMOVITOSTI

Není nic horšího, než nesprávně zvolená tržní cena (ať již příliš vysoká, nebo naopak nízká). Pro stanovení odpovídající tržní ceny nemovitosti  pro Vás připravíme srovnávací tržní anylýzu, kde porovnáme obdobné nemovitosti v dané lokalitě, dále prodané nemovitosti v lokalitě za poslední 1 rok, a nastavíme tak správnou cenovou politiku pro následný prodej. Samozřejmě využijeme i naše zkušenosti a znalost aktuálního a místního realitního trhu a portálu cenovamapa.org, který shromažďuje data ze skutečně realizovaných cen nemovitostí, nikoliv jen inzerovaných, jako je to u jiných cenových map.

 

► PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY

Od 1. 1. 2013 je povinností každého majitele při prodeji i pronájmu nemovitosti předložit kupujícímu tzv. „energetický průkaz.“ Více na toto téma se dočtete v Martinově článku  >>> přečíst článek „Paradox jménem energetický štítek, nebo-li PENB“ <<< S vyhotovením průkazu Vám samozřejmě také pomůžeme. Máme domluvenou spolupráci s firmou NEMOPAS, se kterou máme nasmlouvané velice příjemné ceny.

 

► VYČIŠTĚNÍ NEMOVITOSTI

„Vyčistíme“ Vaši nemovitost fakticky (vyklidíme starý nábytek, necháme uklidit profesionální službou, zařídíme vymalování) proto, aby výsledný dojem byl opravdu pozitivní a klienti se zde při prohlídce cítili „jako doma“, což prokazatelně přispěje k rychlému prodeji.

„Vyčištění“ zvládneme také po právní stránce. Máte na nemovitosti exekuci? zástavní právo? věcné břemeno? nebo jiná omezení a nevíte si s tím rady? Nabídneme Vám bezplatné právní poradenství renomovaného advokáta, se kterým společně najdeme řešení těchto komplikací.

 

► PROHLÍDKY NEMOVITOSTI

U nás máte jistotu, že každé prohlídky se bude vždy osobně účastnit makléř. (Zdá se to být samozřejmé, ale nejednou jsme se u konkurence setkali s tím, že makléř “neměl čas” a prohlídky byly starostí majitele…)  Nestane se tak, že byste museli klienta nemovitostí provázet sami. Pokud bude makléř pracovně mimo město nebo právě na dovolené, zastoupí ho při prohlídce někdo z jeho kolegů. Nedojde tak k tomu, že by klient musel čekat na prohlídku několik dní, a mezitím se rozhodl pro koupi jiné nemovitosti.

Snažíme se šetřit Váš čas, takže pokud v nemovitosti nebydlíte, rádi si vypůjčíme klíče a klienty budeme provázet sami (podle jejich požadavků brzy ráno, odpoledne i pozdě večer) a Vy můžete v klidu pracovat nebo být s rodinou a vše nechat na nás.

 

► BEZPEČNÝ PRÁVNÍ SERVIS A ÚSCHOVA FINANČICH PROSTŘEDKŮ

Naši renomovaní advokáti, kteří každý měsíc řeší desítky obchodních transakcí, pro Vás připraví kupní smlouvu šitou na míru; v případě „prodeje“ družstevního bytu pak dohodu o převodu členských práv a povinností.

Z důvodu bezpečnosti a objektivnosti dáváme vždy prodávajícímu a kupujícímu na výběr mezi advokátní, notářskou a bankovní úschovou jejich finančních prostředků. Můžete si vybrat kohokoliv z našich renomovaných advokátů, notářů nebo bankovních pracovníků, a nebo si zvolit svého, ke kterému máte plnou důvěru a který nám pomůže zdárně a bezpečně dokončit obchodní transakci ke spokojenosti všech stran.

 

► POPRODEJNÍ SERVIS

Někdo chytrý řekl: „Prodejem to nekončí, ale teprve začíná.“ A měl pravdu!

U nás to opravdu nekončí podpisem kupní smlouvy. Vždyť je třeba ještě smlouvu zanést na katastr nemovitostí a zaplatit kolek. Také je třeba vyhotovit předávací protokol a nemovitost řádně předat kupujícímu. Dále zajít na „elektrárnu a plynárnu“ a převést příslušná média na nového majitele. A v neposlední řadě zajistit a zaplatit odhadce, který vyhotoví  znalecký posudek, a ten společně s vyplněným daňovým přiznáním doručit na příslušný finanční úřad. To vše za Vás naši makléři rádi udělají!
Vyberte si jednoho z našich makléřů, zavolejte mu a domluvte si s ním schůzku. Určitě Vám rád pomůže!

 

Rozhovor
Aktuální nabídka nemovitostí

Aktuální nabídka nemovitostí

Chcete se s námi sejít?

Chcete se s námi sejít?

Domluvit schůzku

Chcete s námi pracovat?

Chcete pro nás pracovat?

Více informací