Poptávky

Na této stránce zveřejňujeme některé z našich poptávek, které aktuálně hledáme pro naše klienty. Pokud Vaše nemovitost odpovídá dané poptávce, neváhejte kontaktovat makléře, který se o poptávku stará.

Bohužel, není v našich silách uveřejnit všechny poptávky, které ve své interní databázi máme. Pokud ale napíšete a nabídnete nám vaši nemovitost, rádi ji nabídneme i našim poptávajícím klientům.

Pro naše dlouhodobé investory hledáme volné půdní prostory, ve kterých by mohli realizovat vybudování nových bytových jednotek. Za přenechání půdních prostor nabízí kompletní renovaci domu (nový výtah, oprava stoupaček, vnitřních prostor, sklepů, zateplení fasády) + finanční částka pro SVJ nebo BD. Záleží na celkové ploše půdních prostor. Jedná se o velice zkušené developery, kteří realizují každý rok v Praze dva až tři investiční projekty. Zajímají je zejména lokality Praha 2, Praha 3, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8 a Praha 10. Pokud bydlíte v domě, kde jsou nevyužité půdní prostory, neváhejte mě kontakovat na e-mailu pudy@maklernadoporuceni.cz Za vaše doporučení se vám rád štědře finančně odměním.

Martin Tesárek, 776 252 777, pudy@maklernadoporuceni.cz

Pro svého klienta hledám hotel, nejlépe kolem ** nebo *** kapacita cca. 200 lůžek. Mělo by se jednat o zaběhnutý hotel v centru a širším centru Prahy, ve vlastnictví renomované zahraniční společnosti, hotel by měl být stále v provozu. Ideální je nabídka, která není nikde veřejně publikovaná. Vaše nabídky mi pošlete na hotel@maklernadoporuceni.cz děkuji

Martin Teásrek, 776 252 777, hotel@maklernadoporuceni.cz

Pro klienty hledám dům k bydlení v lokalitě Dolní i Horní Počernice. Min. podlahová plocha 100 m2. Velká zahrada je výhodou, nikoli podmínkou, stejně tak garážové stání. Pokud prodáváte dům v této lokalitě, prosím zavolejte mi.

Martin Tesárek, 776 252 777, martin@maklernadoporuceni.cz

Pro svého dlouholetého klienta hledám činžovní dům ke koupi. Lokalita: celá Praha. Stav domu nerozhoduje. Rozhodující je lokalita a dobrá cena. Budget klienta je 30mil. Kč.

Martin Tesárek, 776 252 777, martin@maklernadoporuceni.cz

Rozhovor
Aktuální nabídka nemovitostí

Aktuální nabídka nemovitostí

Chcete se s námi sejít?

Chcete se s námi sejít?

Domluvit schůzku

Chcete s námi pracovat?

Chcete pro nás pracovat?

Více informací