Doporučení

Možná jsme naivní, ale věříme na zákon přitažlivosti a to v tom směru, že dobře odvedená práce začne v určitou chvíli přitahovat další práci a tak se rodí příležitosti a úspěch. Těší nás, že jste s naší prací spokojeni a vážíme si, když o nás mluvíte a doporučujete nás vašim známým a kamarádům - právě proto se naše společnost jmenuje Makléři na doporučení, s.r.o.

Martina Tesárka jsem doporučil majiteli při prodávání pozemků. Hledali jsme totiž parcelu pro realizaci našeho projektu. Našli jsme soubor 14 pozemků, z nichž nebyl několik let prodaný ani jeden. K pozemkům nebyla dokončená komunikace, přípojky vody ani kanalizace. Dokončeny byly pouze přípojky elektřiny. Sousedé z vedlejší lokality nás od koupě zrazovali s tím, že se sítí nebo komunikace nikdy nedočkáme. Pozemky v té době prodávala jiná realitní společnost. Po projevení zájmu jsme velmi rychle obdrželi rezervační smlouvu, ale budoucí kupní smlouvu jsme prý mohli vidět až po zaplacení rezervace. Spojili jsme se přímo s majitelem pozemků a domluvili podmínky, které zajišťovaly, že pokud sítě nebudou dokončeny, nezaplatíme polovinu ceny pozemku. Chtěli jsme, aby se stejně postupovalo i v dalších případech, a oslovili jsme makléře na doporučení Martina Tesárka. Martin se setkal s majitelem všech pozemků a během pár minut se domluvili na spolupráci. Martin připravil smlouvy, které garantovaly budoucím kupcům dostavbu všech IS a zároveň byly férové pro současného majitele. Martin nevystavil pouze inzerát na realitní portály. Pro lokalitu vytvořil samostatnou webovou prezentaci, kde pravidelně zveřejňoval nové informace. Vzniklo několik videí, která představovala obec a strategické umístění pozemků. Krátce poté, co Martin převzal po bývalé realitní kanceláři prodej do svých rukou, se začal prodávat jeden pozemek za druhým. S postupným prodejem pozemků získal majitel lokality finance na budování IS a věci se daly do pohybu. Během několika měsíců se prodaly všechny parcely a rozdíl mezi prvním a posledním prodávaným pozemkem stejné rozlohy činil bezmála 1 000 000 Kč. Pokud chcete mít jistotu, že vaše nemovitost bude mít při prodeji nadstandardní péči, určitě se na Martina a jeho tým obraťte.

Pavel Tesárek

Pro prodej nemovitosti přes realitního makléře jsem se rozhodla, jelikož jsem chtěla ušetřit čas a starosti. Využít zkušenosti a know-how někoho, kdo se v oboru již nějakou dobu pohybuje. Potřebovala jsem také objektivně poradit s cenou, abych mohla nemovitost co nejrychleji a nejvýhodněji prodat. Informace o realitních kancelářích jsem sháněla především na internetu. Po pročítání negativních hodnocení se okruh těch, které přicházely v úvahu, zužoval. Vaši kancelář jsem si vybrala pocitově – z Vaší prezentace jsem vycítila profesionalitu a chuť do práce, zaujalo mě i to, že jste na portále Na volné noze. Bylo mi sympatické, že jste menší realitka, u které se dá očekávat bližší spolupráce, což se potvrdilo. Jako realitní makléř jste mě zaujal především přístupem, zájmem o práci, profesionalitou, rozsahem služeb a smyslem pro detail. Na rozdíl od větších realitek, kde si vás přehazují od jednoho zaměstnance k druhému, jsme po celou dobu jednali výhradně spolu. Se službami jsem byla spokojená v celém rozsahu. Velmi oceňuji také pomoc při nákupu nového bytu, rešerši smluv i vyjednání finanční úschovy. Já se nemusela starat prakticky o nic. Za provizi jsem dostala kompletní servis a má nemovitost se prodala za maximální cenu.

Marie Pospíšilová

Již během působení Martina v Realitní společnosti Hypocentra (RSH) jsem mohl pozorovat jeho raketový růst. Vše gradovalo tím, když byl Martin vyhlášen jako realitní makléř roku dané společnosti v rámci celé ČR. A vítězství bylo plně zasloužené. Byl jsem také u jeho začátcích v online marketingu a pamatuji, jak jsme se potkali na online kurzu, kde se stejně jako já učil, jak s pomocí email marketingu prodávat. Martin se ukázal jako výborný žák, uvedl všechny nabyté zkušenosti do praxe a stal se za mě nejlepším realitním makléřem na českém internetu v oblasti online marketingu. Baví mě jeho vtipné a dynamické videoprohlídky, perfektní fotografie a weby, neotřelé prodejní nápady, ale také klasická školení. Jedno takové jsem nedávno s pár kolegy z naší firmy absolvoval a všichni jsme odcházeli nadšení a hlavně plni nápadů a inspirace. Martin má výborný přednes, mluví jasně, klidně, má zajímavé prezentace a hlavně neskutečnou zásobu příkladů z praxe = žádný teoretik nebo kopie někoho jiného. Doslova do všeho, do čeho se pustí, se přemění v úspěch a jeho první developerské projekty jako např. Vila Hovorčovice jsou toho jasným důkazem. Takže ať už Martinovi svěříte svou nemovitost k prodeji, nebo navštívíte jeho online či offline vzdělávací kurz, či s ním jen budete investovat do jeho developerských projektů, nikdy nebude litovat a naopak budete jeho další spokojený klient či kolega makléř. S takovými lidmi se vždy velmi rád potkávám a to jak pracovně, tak také soukromě, nejlépe u dobré kvalitní kávy.

Ing. Václav Ston

Přes dva měsíce jsme neúspěšně nabízeli byt na serveru Bezrealitky a čas hrál proti nám, protože jsme se brzy měli stěhovat do nového bytu. Obešel jsem tři realitní makléře a pan Tesárek si mne hned získal profesionálním, ale přátelským dojmem a nasazením. Při nabídce bytu byl schopen vypíchnout výhody, kterých jsem si ani nebyl vědom a které prodeji bytu pomohly. Zachoval chladnou hlavu, kdy já panikařil, a do poslední chvíle vyjednával s potenciálními kupci, kdy jiný makléř by mne tlačil k prodeji prvnímu zájemci. Do měsíce bylo prodáno. Tím to ale neskončilo. Kvalita služeb a ochota pana Tesárka se projevila i během období sepisování smluv, podávání návrhů na katastr a při samotném předání bytu. Vše jsme museli stihnout co nejdříve, což se povedlo. Pana Tesárka, makléře na doporučení, tak můžu s radostí doporučit!

Mgr. Jan Tichý

S pane Tesárkem jsme byli na 110 % spokojeni. Takto nějak si představuji služby a support realitního makléře. Naprostá profesinalita a bezproblémový proces koupě bytu pouze dokládá to, že jsme se obrátili na tu správnou společnost. Nyní již spokojeně bydlíme a jestli mohu doporučit realitního makléře, tak „Makléři na doporučení“ jsou určitě ta správná volba. Děkujeme 🙂

Martin Rachmann

1 2 3 13

Rozhovor
Aktuální nabídka nemovitostí

Aktuální nabídka nemovitostí

Chcete se s námi sejít?

Chcete se s námi sejít?

Domluvit schůzku

Chcete s námi pracovat?

Chcete pro nás pracovat?

Více informací