Doporučení

Možná jsme naivní, ale věříme na zákon přitažlivosti a to v tom směru, že dobře odvedená práce začne v určitou chvíli přitahovat další práci a tak se rodí příležitosti a úspěch. Těší nás, že jste s naší prací spokojeni a vážíme si, když o nás mluvíte a doporučujete nás vašim známým a kamarádům - právě proto se naše společnost jmenuje Makléři na doporučení, s.r.o.

S pánom Tesárkem sme spolupracovali už dva krát – najprv pri kúpe stavebného pozemku v Rostoklatech a následne pri prenájme našeho bytu v Prahe. V obidvoch prípadoch hodnotím spoluprácu ako vynikajúcu. Pán Tesárek je profesionál, ktorý dokáže zabezpečiť všetko od profesionálneho fotografa až po vynikajúci právny servis. Veľmi kladne hodnotím jeho komunikáciu, ktorá je vždy rýchla a maximálne vecná. Ak budem niekedy v budúcnosti potrebovať služby realitného makléra, určite sa znovu obrátim na p. Tesárka a zároveň ho budem doporučovať všetkým mojim známym.

Michal Fazekaš

Se službami pana Tesárka jsme velice spokojeni. Našel nám v krátkém čase spolehlivé nájemníky a stará se samostatně v naší nepřítomnosti o řešení záležitostí spojených s našim bytem. Jednání s ním je vždy příjemné a konstruktivní. Děkujeme! Rodina Moroz

Rodina Moroz

Martin, tvoje videa ako predať nehnuteľnosť su stále bezkonkurenčné. Bredbehol si čas a dobu na veľmi dlho. Som zo Slovenska a tvoja dokumentácia je to najlepšie čo som mohol buď pozrieť alebo prečítať. Po dlhom prebíjaní sa životom a skúšaní mnohých povolaní som sa pred pár mesiacmi dal na cestu Realitného Makléra. Náplňa ma ponúkať ľuďom servis, ktorým sa odlišujem od ostatných a maklérstvo nie je len o provízii ale hlavne značke a pocite z dobre vykonanej práce. Tvoje videa mi dávajú neskutočný impulz a orientovanie sa v mapách realít. Napriek rýchlo kurzu realitky pre ktorú pracujem, až zhliadnutím tvojich dokumentov sa cítim ako človek ktorý vidí v tomto biznise skutočné hodnoty. Ešte raz ďakujem Martin a viem si predstaviť aký perfektný kurz by si vedel vytvoriť pre začinajúcich maklérov.

Tomáš Vojtek

Pane Tesárku, Vaše stránky Makléři na doporučení jsou moc zajímavé, pročetla jsem si je od začátku do konce. Myslím, že i v mé branži bych se měla od Vás co učit. Klobouk dolů.

Kromě toho jsem Vám chtěla ještě jednou poděkovat za velmi profesionální služby, které jste pro nás zajistil při koupi garáže. Ocenila jsem hlavně Váš velmi osobní přístup a dodržení všech ujednání a lhůt. Velmi rádi se na Vás obrátíme, kdykoli bychom potřebovali pomoci s prodejem nebo nákupem nemovitostí.

Přeji Vám hodně úspěchů

Hana Vydrová

Se službami pana Tesárka jsme moc spokojení a můžeme je vřele doporučit. Máme již z dřívějška špatnou zkušenost s jednou velkou známou realitkou, naproti tomu spolupráce s panem Tesárkem a jeho týmem byla úplně o něčem jiném. Dokázali přizpůsobit podmínky obchodu potřebám a požadavkům obou stran, vždy dodrželi vše, na čem jsme se dohodli a koupě tak proběhla hladce. Pane Tesárku, děkujeme za Vaše služby a budeme-li potřebovat, rádi se na Vás znovu obrátíme.

Ivo a Monika Dokoupilovi

1 2 3 11

Naše spokojená klientka
Aktuální nabídka nemovitostí

Aktuální nabídka nemovitostí

Chcete se s námi sejít?

Chcete se s námi sejít?

Domluvit schůzku

Chcete s námi pracovat?

Chcete pro nás pracovat?

Více informací