Chcete s námi pracovat?

Jakmile jsem dokončil školu, vrhl jsem se rovnou po hlavě do realitního businessu. Tenkrát jsem měl sen. Chtěl jsem se stát makléřem, kterému každý den bude zvonit telefon a budou mu volat neznámí lidé a žádat ho o jeho služby. Ačkoli mi kamarádi říkali, že panuje realitní krize, mě se to povedlo! A netrvalo to ani tak dlouho… (více v mém příběhu) …a teď to chci naučit Vás!

Martin Tesárekjednatel společnosti Makléři na doporučení, s.r.o.

 

Vždy mě lákalo okny nahlédnout do bytů cizích lidí, jak vypadá uvnitř jejich obydlí. Představovala jsem si, jaký mají interiér, jak vypadá dispozice, jaký je z teras výhled a snila jsem o tom, že jednou budu mít možnost se podívat dovnitř. Díky prodeji nemovitostí se mi to splnilo. Navzdory nelehkým začátkům a strnitou cestou jsem se dopracovala tam, že dělám to co miluju… (více v mém příběhu). Sny se mohou plnit i Vám…

Eliška Volánkovájednatelka společnosti Makléři na doporučení, s.r.o.

 Jdete do toho s námi?

Jsme ochotni předat Vám naše zkušenosti…

…stačí vyplnit tento formulář

sipka-2

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Město:
Povolání:


Co můžete očekávat od spolupráce
s Makléři na doporučení?

 

1. Vzdělávací akademie Makléři na doporučení

Bez kvalitního vzdělání nemůže žádný makléř nabízet kvalitní služby. Nabízíme svým makléřům živé školení 1 x týdně v Praze a školení on-line na doméně www.akademie.maklerinadoporuceni.cz, do které získá přístup každý makléř; nalezne tam školící materiály, videa, tipy na knížky, semináře, marketingové materiály aj.

Zároveň veškerá školení v Praze budou nahravána a zpřístupněna v akademii on-line. Naši makléři se tak mohou vzdělávat nejen jedenkrát týdně, ale 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce.

 

2. Naučíme Vás dělat si osobní marketing, který přítahuje klienty

„Kdo není na internetu, jako by nebyl – nepodnikal.“ Ano, je to tak. Takový je trend dnešní doby. Pokud chcete uspět v jakémkoliv podnikání, musí Vás lidé jednoduše nalézt na internetu (vyhledávače, youtube, facebook, twitter, katalogy, mapy.cz, firmy.cz aj.). Pokud nenajdou Vás, najdou Vaši konkurenci! Úspěšný realitní makléř dnešní doby je zároveň makléř a marketér. Konkurence si to ještě neuvědomuje, ale my už to víme nějaký ten rok, a také proto se naše tržby rok od roku zvyšují…

 

3. Precizní marketing, který prodává

Mnoho realitních kanceláří prodává nemovitosti tak, že je vloží na inzertní servery, a tím jejich práce končí. Od takového postupu se my distancujeme! Nabízíme prodávajícím mnohem víc. Jsme schopni vytvořit pro každou nemovitost vlastní webové stránky, natočit videoprohlídku, udělat reklamu na Google Adwords, sKlik, aj. Tohle vše Vás naučíme, abyste díky tomu i vy mohli nemovitosti prodávat rychleji.

 

4. Možnost podílet se na budování značky Makléři na doporučení

Vstupujete do společnosti, která je ve stadiu dynamického zrodu. Máte možnost být na počátku tohoto rozjezdu. A kdo je přítomen začátku, získává vždy konkurenční výhodu. Chceme vést s makléři otevřenou diskuzi, chceme znát jejich názory i jejich náměty, co dělat jinak, abychom byli úspěšnější, co dělat jinak, aby klienti byli ještě více spokojeni s našimi službami.

 

5. Užívání know-how a značky Makléři na doporučení ®

Co si budeme nalhávat: slovní spojení „realitní kancelář“ nemá v naší republicke dobrou pověst. Nezní Vám slovní spojení „Makléři na doporučeni“ lépe?

Díky našemu know-how, které Vám budeme předávat, se i Vy postupně stanete opravdu „Makléřem na doporučení“, tedy tím, kterému lidé volají sami a žádají si jeho služby. Takový makléř nemá nouzi o práci, má co prodávat, má schůzky, vydělává peníze. Na rovinu: začátky nejsou jednoduché, ale výsledek za tu námahu stojí!

 

6. Provizní ohodnocení

Troufáme si tvrdit, že nabízíme provizní ohodnocení, které je v 90% vyšší, než nabízí konkurence…

 

 

Tohle je jen výčet ze služeb, které Vám nabízíme. Pokud chcete získat více informací o spolupráci s naší společností, vyplňtě prosím tento krátký formulář a my Vám obratem na Váš e-mail zašleme více informací o podmínkách spolupráce a výhodách, které získáte jen u nás!

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Město:
Povolání:


 

…a jaké jsou Vaše ohlasy na spolupráci s námi?

Vážená paní Volánková,

při osobním pohovoru s Vámi mě velmi zaujal Váš přístup (podle mě dost odlišný od jiných RK, které jsem měla možnost poznat) k prodeji a pronájmu nemovitostí a ke klientům obecně.

Pokud by byl zájem i z Vaší strany, chtěla bych s Vaší realitní společností spolupracovat.

S pozdravem,

Eva Žďánská, evazdanska@centrum.cz

 

Dobrý den pane Tesárku,

jmenuji se Martin Široký a četl jsem na internetu Váš příběh o tom, jak jste se stal úspěšným realitním makléřem. Způsob, s jakým přistupujete k Vaší práci a také ke klientům se mě velice líbil a proto jsem se odhodlal k tomu, abych Vás požádal o spolupráci…

Martin Široký, sirmar@seznam.cz

Rozhovor
Aktuální nabídka nemovitostí

Aktuální nabídka nemovitostí

Chcete se s námi sejít?

Chcete se s námi sejít?

Domluvit schůzku

Chcete s námi pracovat?

Chcete pro nás pracovat?

Více informací